Enerji Üretim

Enerji Üretim


Enerji Üretim


İhtiyaçlarımızı karşılayan güvenilir ve emniyetli bir enerji akışı oluşturmak, elektrik santrallerinin yapımı ve faaliyetindeki teknik risklerin değerlendirilmesini ve yönetilmesini gerektiren zahmetli bir iştir. Bir elektrik santralinin yalnızca güvenilir bir enerji akışı üretmesi yeterli değildir, ayrıca bunu çevre üzerinde en az etkiye sahip güvenilir, emniyetli ve sürdürülebilir bir şekilde yapması da gereklidir.


Enerji endüstrisindeki kapsamlı deneyimi ve dünyaya yayılmış tesis ağıyla, tasarımdan yapım safhasına ve faaliyete dek elektrik santrallerinizin en optimum şekilde performans göstermesine yardımcı olan geniş bir hizmet yelpazesi sunar.

Dilşaoğlu Enerji Üretim Dağıtım A.Ş.

Dilşaoğlu İnşaat Nakliyat Madencilik Turizm Yayıncılık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi olarak 2016 yılında kurulmuştur. İnşaat, hafriyat, kazı, dolgu, nakliye alanlarında hizmetler vermiştir. Enerjinin yaşantımızda değerinin artığı ve mutlak ihtiyaç haline gelmesinden dolayı firmamız kendi bünyesindeki mühendis ve ekip arkadaşları ile birlikte enerji üzerine kurulu projeler üretmektedir. 2020 yılında unvan değişikliği yapılıp DİLŞAOĞLU ENERJİ ÜRETİM DAĞITIM ANONİM ŞİRKETİ olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

İletişim Bilgilerimiz

  • Cevizlidere Mahallesi 1238. Sk. 2/7 Balgat Çankaya / ANKARA
  • 0 (312) 473 22 52
  • dilsaogluinsaat@gmail.com
  • muhasebe@dilsaoglu.com

E-Bülten Kaydı

E-Bülten kayıt olarak güncel bilgilerden yararlanabilirsiniz.